Gdzie tanio zarejestrować i odnowić domenę .pl?

Ranking przygotowany został w oparciu o TOP100 firm hostingowych (ranking RootNode). Ranking obejmuje firmy, które w ofercie posiadają domeny .pl oraz w czytelnej formie udostępniają informację o kosztach rejestracji i odnowienia domeny. W rankingu uwzględnione zostały czasowe oferty promocyjne. Wszystkie podane ceny są cenami brutto.

Najkorzystniejszą ofertę promocyjną rejestracji domeny .pl posiada obecnie zenbox.pl (rejestracja w cenie – 4,99 zł). Najkorzystniejsza ofertę odnowienia domeny .pl posiada Simply.com (odnowienie na rok w cenie – 62,21 zł).  

Uwzględniając łącznie cenę rejestracji i odnowienia domeny .pl najkorzystniejsza jest oferta Simply.com (rejestracja – 10,46 zł, odnowienie na rok – 62,21 zł).

 

Ranking kosztów rejestracji / odnowienia domeny .pl

RejestratorKoszt rejestracji (PLN)Koszt odnowienia (PLN)
Zenbox4.99195.57
Az6.14166.05
Home6.14202.95
o126.15246.00
Nazwa6.15246.00
Domena9.83158.68
Cba9.9089.90
Simply10.4662.21
Domenomania10.95116.85
Rejestracjadomen11.07146.37
Lh11.07158.67
Seohost12.1468.88
Ovh12.1672.56
Forpsi12.1873.80
Webio12.1882.29
Domeny.tv12.18121.77
Cal12.18121.77
Kylos12.18134.07
Thecamels12.18134.07
Dinfo12.18146.37
Dhosting12.18170.97
Strefa.pl12.18172.20
Cyberfolks12.18195.57
Kei12.18195.57
Hostido12.2962.72
Hitme12.3067.00
Ehost12.3089.79
Progreso12.3098.40
Idhosting12.30109.47
Dmtec12.30118.08
Kru12.30121.77
Iq12.30123.00
Prohost12.30123.00
Premium12.30147.60
Smarthost13.53121.77
Sohost13.9570.06
Neteasy14.7679.95
Masternet14.7686.10
Alte14.76123.00
Atthost15.0099.00
Hostmark15.3867.65
Webd15.90110.70
Jdm15.9987.95
Netmark17.2279.83
Aftermarket18.39110.64
Jchost18.44104.54
Unixstorm18.4590.90
Nq18.45123.00
Laohost19.0089.00
Hostinger19.67122.99
Hostinghouse23.3784.87

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *